СРОЧНО!!!!!Обчисліть відносну молекулярну масу сполуки, яка складається з двох атомів Алюмінію і

трьох атомів Оксигену та масову частку Оксигену в ній.​

Ответы на вопрос

Отвечает Забелич Полина.

Ответ:Mr=100г/моль, w(0)= 48%

Объяснение:

Mr(Al2O3)= 2Ar(Al)+3Ar(0)=100г/моль

w(0) = 3Ar(0)/Mr(загальне)= 48/100=48%