Позначте речовини, з якими взаємодіє клітій оксид, складіть рівняння реакцій: A) HCI;Б) Ba0; В)

О2; Г) Н20;Д) SO2;E) H2SO3; Є) Na2CO3; Ж) SO3​

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Даниил.

Объяснение:

K2O+2HCl=2KCl+H2O

K2O+H2O=2KOH

K2O+SO2=K2SO3

K2O+H2SO3=K2SO3+H2O

K2O+SO3=K2SO4