Обчисліть об'єм газу (н.у.) який виділиться під час взаємодії 27,6 калій карбонату з етановою

кислотою ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Горячев Александр.

Відповідь:

K2CO3+2CH3COOH=2CH3COOK+CO2+H2O

M(K2CO3)=138г/моль

n(K2CO3)=27,6/138=0,2моль

nK2CO3:nCO2=1:1

n(CO2)=0,2моль

V(CO2)=22,4*0,2=4,48л

Пояснення: