Обчисліть масу міді (в грамах), що утворюється при відновленні воднем купрум(II) оксиду масою 45 г.


Ответы на вопрос

Отвечает Ботова Анастасия.

CuO+H2=Cu+H2O

x=(45×64)÷80=36 грам