Використовуючи загальну формулу спиртів,виконайте розразунки та установіть молекулярну формулу

спирту. Густина випарів якого за повітряс становить 2.552

Ответы на вопрос

Отвечает Гирченко Стас.

Відповідь:

M(ROH)=2,552*29=74

M(OH)=17

M(R)=74-17=57

CnH(2n+1)=57

12n+2n+1=57

14n=57-1

14n=56

n=56/14=4

C4H(2*4+1)-OH

C4H9-OH-----Бутанол

Пояснення: