Укажи кількість речовини манган гідроксиду Mn(OH)2 , масою 356 г.


Ответы на вопрос

Отвечает Добряк Макс.

Ответ:

4 моль

Объяснение:

Дано:

m(Mn(OH)2)=356 г

Знайти: n(Mn(OH)2)-?

Розв'язання:

Знайдемо кількість речовини манган гідроксиду за формулою:

n(Mn(OH)2) = m ( Mn(OH)2 ) / M ( Mn(OH)2 )

Для цього знайдемо молярну масу манган гідроксиду

M (Mn(OH)2) = 55 + 2(16+1) = 55+34 = 89

n (Mn(OH)2) = 356 г / 89г\моль = 4 моль