Напишіть рівняння можливих хімічних реакцій за напівсхеми K2O+H2O--> BaO+H2O-->

SiO2+H2O--> FeO+H2O

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Вика.

k2o+h2o=2koh

bao+h2o=ba(oh)2

sio2+h2o=h2sio3

feo+h2o=fe(oh)2