Срочно!!!Только пж правильно!!! 1Відносна молекулярна маса оксиду елемента І групи періодичної

системи становить – 186. Визначити який це елемент? 2Яка маса Натрію прореагувала з водою, якщо при цьому виділилося 24 г натрій гідроксиду. 3 Складіть рівняння реакцій за схемою перетворень: Cu->CuO->CuSO4->Cu(OH)2-> CuCl2

Ответы на вопрос

Отвечает Кондратьева Виктория.

Відповідь:

1

E2O

M(O)=16

M(E)=(186-16)/2=85

E=Rb

2

2Na+2H2O+2NaOH+H2

M(Na)=23г/моль

M(NaOH)=4Oг/моль

n(NaOH)=24/40=0,6моль

nNa:nNaOH=2:2=1:1

n(Na)=0,6моль

m(Na)=0,6*23=13,8г

3

2Cu+O2=2CuO

CuO+H2SO4=CUSO4+H2O

CuSO4+2KOH=K2SO4+Cu(OH)2

Cu(OH)2+2HCI=CuCI2+2H2O

Пояснення: