Визначте масову частку солі в розчині що містить 170 г води та 30г NaCI.​


Ответы на вопрос

Отвечает Саратовская Анжелика.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва) = 30 г

m(р-ля) = 170 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 30 + 170 = 200 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)   *100% = 30 / 200  *100% = 15 %