обчисліть об'єм вуглекислого газу який витратився на утворення натрій карбонату при пропусканні

карбон 4 оксиду через натрій гідроксид масою 80 г

Ответы на вопрос

Отвечает Птицын Коля.

Ответ:

22,4 л

Объяснение:

Дано:

m(NaOH)=80г

CO2

Знайти: V(CO2)-?

80 г           x л

2NaOH + CO2 = Na2CO3 + H2O

80 г          22,4 л

80/80 = x/22,4 . Звідси V(CO2) = (80*22,4)/80 = 22,4 л