ДОПОМОЖІТЬЯка маса водню та кисню утвориться при розкладі 180 г води?


Ответы на вопрос

Отвечает Батожапова Арина.

Ответ:

20 г Н2 і 160г О2

Объяснение:

180г. хг. уг

2H2O. = 2H2 + O2

n2 моль 2моль 1 моль

M18г/моль 2г/моль 32г/моль

m36г. 4г. 32г

Х=180×4/36 =20 (г)

Y=180×32/36=160(г)