Обчислити масу солі та обєм води які необхідно взяти для приготування 750 грамів розчину з масовою

часткою солі 25%​

Ответы на вопрос

Отвечает Чусина Юля.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 750 г

W(в-ва) = 25%

Найти

m(в-ва)

V(р-ля)

m(в-ва) = W(в-ва) * m(р-ра) / 100% = 25% * 750 г / 100% = 187,5 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 750 - 187,5 = 562,5 г = 562,5 мл