Зазнач масову частку (%) елемента Оксигену у метафосфатній кислоті HPO3 .


Ответы на вопрос

Отвечает Шарипова Карина.

Відносна молекулярна маса(HPO3)=Відносна атомна маса(H) + Відносна атомна маса(P) + ВІдносна атомна маса(O)*3 = 1+31+16*3=80

W(O)= Відносна атомна маса(O)*3 риска дробу Відносна молекулярна маса(HPO3)=0.6%