Обчисліть та позначте масу і кількість речовини солі, що утворилася від взаємодії купрум (ІІ)

оксиду масою 16 г з надлишком розчину сульфатної кислоти

Ответы на вопрос

Отвечает Алхазова Владлена.

Ответ:

Объяснение:

   16 г                                       Х г,  Х моль

  CuO      +       H2SO4    =     CuSO4     +    H2O

n=1 моль                               n=1 моль

М= 80 г/моль                     М = 160 г/моль

m=80 г                                 m=160 г

16 г  CuO   -   Х г  CuSO4

80 г  CuO   -   160 г  CuSO4

m(CuSO4) = 16 * 160 / 80 = 32 г

n(CuSO4) = m / M = 32 / 160 = 0,2 моль