Написати рівняння реакції взаємодії: натрій хлориду з аргентум нітратом; барій нітрату із

сульфатною кислотою; ферум3 хлориду із магнієм; натрій гідроксиду з купрум2 сульфатом. Трьома різними способами добути магній ортофосфат. срочно нужна помощь

Ответы на вопрос

Отвечает Бызова Настя.

Відповідь:

NaCl + AgNO3 = NaNO3 + AgCl (осад)

Ba(NO3)2 + H2SO4 = BaSO4 (осад) + 2 HNO3

2 FeCl3 + 3 Mg = 3 MgCl2 + 2 Fe

2 NaOH + CuSO4 = Na2SO4 + Cu(OH)2 (осад)

2 H3PO4 + 3 MgO = Mg3(PO4)2 + 3H2O

P2O5 + 3 MgO = Mg3(PO4)2

2 H3PO4 + 3 Mg(OH)2 = Mg3(PO4)2 + 6 H2O

Пояснення: