Напишіть рівняння реакції,за допомогоюяких можна здійснити перетворення: 1)Li=Li2O=LiOH=LiSO4

2)Mg=Mgo=Mg(NO3)2 3)Cu=CuO=CuSO4 4)K2O=KOH=K2CO3

Ответы на вопрос

Отвечает Черёмный Артём.

1) 2Li+O2=2Li2O. Li2O+H2O=2LiOH. 2LiOH+H2SO4=Li2SO4+2H2O

2) 2Mg+O2=2MgO. MgO+2HNO3=Mg(NO3)2+H2O

3). 2Cu+O2=2CuO. CuO+H2SO4=CuSO4+H2O

4). K2O+H2O=KOH. 2KOH+H2CO3=K2CO3+2H2O