Яку масу спирту потрібно додати до 1 кг 10% розчину, щоб отримати 70% розчин?


Ответы на вопрос

Отвечает Кобяков Денис.

Дано:

m¹=1кг =1000г

w¹=10%=0.1

w²=70%=0.7

m²=?

Р-ння:

w²=m²/m(розч.)

m²=w²*m(розч.)

m(р.)=m¹/w¹

m(р.)=1000/0.1=10000г

m²=0.7*10000=7000г

m(сп.)яку потрібно додати =7000г-1000г=6000г

В-дь:6000г.