Скориставшись періодичною системою (валентність елемента прийми рівною номеру групи), склади та

урівняй рівняння реакцій речовин із киснем. Назви оксиди, що утворилися: а) Cu + O2 = Назва оксиду: б) B + О2 = Назва оксиду: в) SiH4 + О2 = Назви оксидів:

Ответы на вопрос

Отвечает Махов Влад.

Ответ:

Объяснение:

а) 4Cu + O₂ = 2Cu₂O (купрум(І) оксид)

б) 4B + 3O₂ = 2B₂O₃ (бор(ІІІ) оксид)

в) SiH₄ + 2O₂ = SiO₂ + 2H₂O (сіліцій(IV) оксид + гідроген оксид (вода))

Отвечает Абасова Екатерина.

Ответ:

2Cu+O2=CuO - оксид меди II

4B + 3O2 = 2B2O3 - оксид бора III

SiH4 + 2O2 = 2H2O + SiO2 - оксид кремния IV

Объяснение: