З якими із зазначених речовин реагуватиме Ферум(II) хлорид: Натрій гідроксид Купрум (ІІ)

гідроксид Мідь Кальцій карбонат Аргентум нітрат Цинк

Ответы на вопрос

Отвечает Гайфуллин Ильмир.

Ответ:A) FeCl2+Cu=CuCl2+Fe

б)CaCO3+FeCl2=CaCl2+FeCO3

в)FeCl2 + 2NaOH = Fe(OH)2 + 2NaCl

г)2AgNO3+FeCl2=2AgCl+Fe(NO3)2

Объяснение: