У воді масою 240 г розчинили сіль масою 20 г. Масова частка солі в розчині дорівнює А)8,3% Б)20%

В)10% Г)7,7%

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Витя.

Відповідь:

Г)7,7%

m(р-ну)240+20=260г

w=20*100/260=7,7%

Пояснення: