Знайти масову частку солі у розчині, утвореному 50 г солі та 180 г води


Ответы на вопрос

Отвечает Талько Игорь.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва) = 50 г

m(р-ля) = 180 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 50 + 180 = 230 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 50 / 230  *100% = 22%