яку масу спирту потрібно нагріти з пропановою кислотою, якщо при цьому утворилося 10,2г

етилпропаноату?

Ответы на вопрос

Отвечает Белозёров Игорь.

Ответ:

4,6 г

Объяснение:

C2H5OH +C2H5COOH = C2H5COOC2H5 + H2O

m(C2H5OH) = n(C2H5OH) * M(C2H5OH) = n(C2H5COOC2H5) * M(C2H5OH) = m(C2H5COOC2H5) / M(C2H5COOC2H5) * M(C2H5OH) = 10,2 / 102 * 46 = 4,6 ( г)