Хімія 1) Феруму (II) гідроксид при нагріванні розкладається на відповідний оксид і воду. Напишіть

рівняння реакції.2) Обчисліть масу Кальцій гідроксид у кількість речовини 0,4 моль.3) Скільки молекул у 3,4 г аміаку NH3.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гуленко Олександра.

Объяснение:

1.Fe(OH)2=FeO+H2O 

2.M(Ca(OH)2)=40+16*2+1*2=74г/моль

m(Ca(OH)2)=0.4*74=29.6г

3.n (NH3) = m : M = 3,4г : 17г/моль = 0,2 моль

M=Mr 

Mr (NH3) = (14x1) + (1x3) = 17

M (NH3) = 17г/моль

N (NH3) = n× NA = 0,2 моль × = 6•1023 моль-1 = 

1,2 •1023 молекул