Обчислити об’єм водню (н.у.), що виділиться в результаті реакції 1г натрію з надлишком води.


Ответы на вопрос

Отвечает Мельникова Анастасия.

Ответ:

Решала сама, поэтому не знаю. Вроде бы правильно

Объяснение

Дано:

m(Na)=1 г

V(H2)-?                        2H2O+2Na-2NaOH+H2

M(Na)=23г/моль       V=\frac{m}{M}=V(Na)=\frac{1}{23}=0.04 моль

                                    \frac{0.04}{2}=\frac{x}{1} . х=0.02 моль - H2

                                    V(H2)=0.02 * 22.4 = 0.448 л.

Відповідь: V(H2)=0.448 л.