Визначте масу (г) 11,2 л оцтової (етанової) кислоти.


Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.

Ответ:

Объяснение:

Дано

V(CH3COOH) = 11,2 л

Vm=22,4 л/моль

М(СН3СООН) = 60 г/моль

Найти

m(CH3COOH)

n(CH3COOH) = V(CH3COOH) / Vm = 11,2 / 22,4 = 0,5 моль

m(CH3COOH) = n * M = 0,5 * 60 = 30 г