ДАМ 30 БАЛОВ!!! ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУСТА з 700 г розчину з масовою часткою солі 60% випарюванням

видалили 200 г води. Визначити масову частку солі в новому розчині​

Ответы на вопрос

Отвечает Кибешова Алиса.

Ответ:

дано

m(ppa соли) = 700 g

W(соли) = 60%

-m(H2O) = 200g

--------------------

W2(соли)-?

m(соли) - m(ppa соли ) * W(соли) / 100% = 700*60 / 100 = 420 g

m( нового ppa ) = m(ppa соли) - m(H2O) = 700 - 200 = 500 g

W2(соли) = m(соли) / m( нового ppa) *100% = 420 / 500 * 100% = 84%

ответ 84%

Объяснение: