Запишіть пропущені в рівняннях формули, розставте коефіцієнти: а) Al +... = AlCl3 +... б) ... +

H2SO4 = MgSO4+... в) Ba(OH)2+... = Ва3(PO4)2 +... г) K2CO3 +.. = KNO3 + H2O +...

Ответы на вопрос

Отвечает Наумов Кирилл.

Ответ:

а) 2Al + 6HCl = 2AlCl3 + 3H2

б) Mg + H2SO4 = MgSO4 + H2

в) 3Ba(OH)2+ 2K3PO4 = Ва3(PO4)2 + 6KOH

г) K2CO3 + 2HNO3 = 2KNO3 + H2O + CO2