Яка маса магній оксиду може провзаємодіяти із ортофосфатною кислотою масою 4.9грам?


Ответы на вопрос

Отвечает Галлямов Инсаф.

Ответ:

3MgO + 2H3PO4 = Mg3(PO4)2+3H2O

Дано:                                   x/3моль=4,9г /2моль

m(H3PO4) - 4,9 г                х= 3моль * 4,9 г / 2 моль= 7,35 г    

m (MgO) - ?                         Відповідь: m (MgO) = 7,35г

Объяснение:

3 моль - коефіцієнти

2 моль - коефіцієнти