Обчисліть масу солі і води, які треба використати для приготування розколу для закваски огірків

масою 2000 г, щоб масова частка солі складала 9% СРОЧНО!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Ольга.

Ответ:

180 грам солі

Объяснение:

Складаємо пропорцію

2000 г- 100%

x г - 9%

x=2000×9/100=180 г.

Води потрібно:

2000-180=1820 г