Лужний метал масою 4,6 г спалили в атмосфері кисню. Утворився оксид масою 6,2 г. Обчисліть, який це

метал? Напишіть формули його оксиду та гідроксиду. Прошу срочно.

Ответы на вопрос

Отвечает Трегубенко Александр.

Объяснение:

4Х+О2➡️2Х2О

n(X)=4.6/Ar(X)

n)X2O)=6.2/Ar(X)*2+16

4.6/Ar(X)=2*6.2/Ar(X)*2+16

Ar(X)*2*6.2=4.6*(Ar(X)*2+16)

12.4Ar(X)=9.2Ar(X)+73. 6

12.4Ar(X)-9.2Ar(X)=73.6

3.2Ar(X)=73.6

Ar(X)=73.6/3.2

Ar(X)=23г/моль

Искомый металл Na натрий

Na2O

NaOH