Скільки потрібно солі і води щоб приготувати 250 гр розчину масовою часткою 10 відсотків


Ответы на вопрос

Отвечает Долмат Дмитрий.

Ответ:

Дано: m (раствора) = 250 г

w = 10%

Найти: m (соли) - ?

m (H2O) - ?

Решение:

w = m (в-ва) х 100% / m (раствора)

m (соли)  = w x m (раствора) / 100%

m (соли) = 10% x 250 г / 100% = 25 г

m (H2O) = m (раствора) - m (cоли)

m (H2O) = 250 г - 25 г = 225 г

Ответ : m (соли) = 25 г, m (H2O) = 225 г

Отвечает Галкин Женя.

Ответ:

25 грамм ...............