ИЗИ 100 БАЛОВ (1) ВПОРОС! . 1. Який об’єм сульфур (IV) оксиду можна поглинути розчином барій

гідроксиду кількістю речовини 3 моль?

Ответы на вопрос

Отвечает Сухореброва Даша.

Ответ:67,2л

Дано:

n(Ва)=3моль

V(SO2)-?

Розв'язання

х моль 3моль

SO2+Ba(OH)2=BaSO3+H2O

1моль 1моль

Х=3моль

Vm=22,4л\моль

V=Vm*n=22,4л\моль*3 моль=67,2л(моли сокращаются)

Объяснение: