Яку масу калій сульфату можна добути за реакцією 14г калій гідроксиду з необхідною кількістю

сульфатної кислоти.​

Ответы на вопрос

Отвечает Баттхёртов Мухаммед.

Дано:

2KOH+H_{2} SO_{4}  ->K_{2} SO_{4} + 2H_{2}O

m(KOH)=14 г

M(KOH)=56 г/моль

M(K2SO4)=174 г/моль

Решение:

\frac{14}{56*2} = \frac{x}{174}\\\\\frac{x}{174}=\frac{14}{112} \\\frac{x}{174}=0.125\\x=0.125*174=21.88

Ответ: 21.88 г