Масу атомів Карбону, який міститься у карбоновій кислоті C3H7COOH масою 200 г.


Ответы на вопрос

Отвечает Середич Карина.

Ответ: 109,09 г

Дано:

m(C₃H₇COOH) = 200 г

m(C) - ?

Объяснение:

Визначаємо кількість карбонової кислоти:

M(C₃H₇COOH) = 88 г/моль; n(C₃H₇COOH) = 200 г/88 г/моль = 2,273 моль

в 1 моль карбонової кислоти міститься 4 моль атомів Карбону, знаходимо кількість атомів Карбону в 200 г карбонової кислоти:

n(C) = 4*2,273 моль = 9,091 моль

М(С) = 12 г/моль

Розраховуємо масу атомів Карбону:

m(C) = n(C)*M(C) = 9,091 моль*12 г/моль = 109,09 г

Відповідь: 109,09 г