СРОЧНО! Яка маса осаду утвориться при взаємодії розчину натрій гідроксиду масою 100 г з масовою

часткою лугу 40 % з розчином купрум(ІІ) сульфатом, вміст речовини в якому становить 100 г.

Ответы на вопрос

Отвечает Савенкова Кристина.

Ответ:

дано

m(ppa NaOH) = 100 g

W(NaOH) = 40%

m(CuSO4) = 100 g

----------------------

m(Cu(OH)2)-?

m(NaOH) = 100 * 40% / 100% = 40 g

M(NaOH) = 40 g/mol

n(NaOH) = m/M = 40 / 40 = 1 mol

M(CuSO4) = 160 g/mol

n(CuSO4) = m/M = 100 / 160 = 0.625 mol

n(NaOH) > n(CuSO4)

2NaOH+CuSO4-->Cu(OH)2+Na2SO4

M(Cu(OH)2) = 98 g/mol

m(Cu(OH)2) = n*M = 0.625 * 98 = 61.25 g

ответ 61.25 г

Объяснение:

Отвечает Пузина Ангелина.

Ответ:

Задача на надлишок.

Объяснение: