ПОМОГИТЕ!!! Учень проводив досліди з мідним купоросом (CuSO4 · 5H2O) - кристалічним порошком

блакитного кольору. Він розчинив порцію солі у воді і додав розчин гідроксиду натрію. Утворився осад, який учень після відділення розчинив у сульфатній кислоті, а потім випарив, отримавши речовину білого кольору. Запишіть послідовно хімічні реакції, які «виконав» учень.​

Ответы на вопрос

Отвечает Полякова Анастасия.

Ответ:

CuSO4 + 2NaOH = Cu(OH)2 + Na2SO4

Cu(OH)2 + H2SO4 =  CuSO4 + 2H2O

Объяснение:

Если выпаривать раствор CuSO4 при температуре меньше 220° C и при постоянном помешивании (чтобы он частично не разложился) получается белый или слегка желтоватый  порошок безводного сульфата меди.