Обчислити масову частку оксигену ( у%) у сполуці Н3РО⁴


Ответы на вопрос

Отвечает Бурьян Алексей.

Ответ:

Mr(H³PO⁴)=3×1+31+4×16=98

w(O)=4×16/98=64/98=0,7 або 70%

Відповідь: масова частка оксигену у сполуці H³PO⁴ дорівнює 0,7 або 70%