Яку масу кальцій хлориду і води потрібно взяти для приготування 50г розчину з масовою часткою

кальцій хлориду 6%

Ответы на вопрос

Отвечает Шахова Александра.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 50 г

W(в-ва) = 6%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 50 * 6 / 100% = 3 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 50 - 3 = 47 г