Розмістіть речовини в порядку зростання масової частки Ферум в них: Fe2O3, FeO, FeCl2, Fe3O4​


Ответы на вопрос

Отвечает Липезина Даша.

Ответ:

Розмістіть речовини в порядку зростання масової частки Ферум в них:

1) Mr(Fe²O³)=2×56+3×16=160

w(Fe)=2×56/160=0,7 або 70%.

2) Mr(FeO)=56+16=72

w(Fe)=56/72=0,8 або 80%.

3) Mr(FeCI²)=56+35,5×2=127

w(Fe)=56/127=0,44 або 44%.

4) Мr(Fe³O⁴)=3×56+4×16=232

w(Fe)=3×56/232=0,7 або 70%.

Відповідь: 1) FeO; 2) Fe²O³ і Fe³O⁴; 3) FeCI².