Допоможіть! Сульфатна кислота масою 16 г прореагувала з натрій гідроксидом. Обчисліть масу

утвореної солі. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Клиндухов Андрей.

Ответ:

23.2г

Объяснение:

Дано:                      Розв'язання

m(H2SO4)=16г        H2SO4+NaOH=Na2SO4+H2O

Знайти:                    Mr(H2SO4)=2+32+64=98

m(Na2SO4)              Mr(Na2SO4)=46+32+64=142

                                 m(Na2SO4)=16*142/98=23.2г