Записати 5 рівнянь взаємодії води з основними оксидами


Ответы на вопрос

Отвечает Грицута Ярик.

Відповідь:

H2O+Li2O=2LiOH

H2O+K2O=2KOH

H2O+Na2O=2NaOH

H2O+CaO=Ca(OH)2

H2O+BaO=Ba(OH)2

Пояснення: