У розчин масою 200г з масовою часткою сульфатної кислоти 10% додали 20г цієї кислоти.Визнач масову

частку розчиненої речовини в новому розчині. Срочно пожалуйста!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Бычуткин Дмитрий.

Відповідь:

m(реч)1=200*0,1=20г

m(реч)2=20+20=40 г

m(розч)2= 200+20=220 г

W2=40/220*100%=18,18%