Решите, пожалуйста эти задачи: 1. Який об’єм повітря витрачається при повному згорянні метану

об’ємом 1л 2. Напишіть рівняння реакцій горіння для метанолу та етанолу. У скільки разів будуть розрізнятися об’єми газуватих (за н. у.) продуктів реакції, отриманих при горінні цих спиртів?

Ответы на вопрос

Отвечает Королева Оля.

Ответ:

1л            Хл

CH₄   +    2O₂  =  CO₂ +  2H₂O

1моль     2 моль

22,4л\моль 22,4л\моль

22,4л       44,8л

V(O₂)=1л*44,8л\22,4л=2л

В воздухе 21% кислорода

значит 

2л--21%

Хл--100%

Х=2*100\21=9,52л

Ответ: 9,52л