Задача 1. До 15 г солі додали 285мл. води. Визначити масову частку солі в розчині. Задача2.

Обчисліть масу солі й води, необхідні для приготування розчину масою 400г з масовою часткою розчиненої речовини 15%.Задача 3. Зі шкафа впала склянка де було 700 г розчину NаОН з масовою часткою NаОН 10%. Скільки грамів води і NаОН візьме лаборант для виготовлення такої ж маси з такою же концентрацією NаОН нового розчину.СРОЧНО!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеева Снежанна.

Ответ:

Объяснение:

1)  m(розч) = 285 + 15 = 300 г.

ω(солі) = 15 · 300 / 100 = 45%

2) m(солі) = 15% · 400г / 100% = 60г

   m(H2O) = 400г - 60г = 340г

3) m(NaOH) = 700г · 10% / 100% = 70г

   m (H2O) = 700г - 70г = 630г