Господи пожалуйста. 35баллов. Огромное спасибо заранее.химия 8кл. Напишіть рівняння реакцій

отримання одного лугу, двох оксидів і трьох солей, якщо в наявності є барій гідроксид, калій карбонат, хлоридна кислота і вода. Перевод:Напишите уравнения реакций получения одного щелочи, двух оксидов и трех солей, если в наличии есть барий гидроксид, калий карбонат, соляная кислота и вода.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мулдатьянов Айдамир.

Луг:

Ba(OH)2+ K2CO3→BaCO3 + 2 KOH

3 солі:

K2CO3 + 2HCl → 2KCl + CO2 + H2O

Ba(OH)2 + K2CO3 = BaCO3 + KOH (це ж і є реакція отримання 1 лугу)

Ba(OH)2 + 2 HCl →2 H2O + BaCl2

2 оксиди:

Ba(OH)2 = BaO + H2O (термічний розклад)

P.s: не забувайте відмічати відповідь, як кращу, якщо вона вам допомогла