Келесі айналымды жүзеге асыруға болатын реакция теңдеулерін жазыңдар: C2H4➡️C2H6➡️C2H5CI➡️C2H4➡️CO2​


Ответы на вопрос

Отвечает Зозулина Вера.

Ответ:c2h4+h2=c2h6+hcl=c2h5cl+cl2=c2h4+o2=co2+h2o

Объяснение:

Отвечает Козуль Иван.
C2h4+h2=c2h6+hcl=c2h5cl+cl2=c2h4+o2=co2+h2o