Визначити масову частку розчиненої речовини, якщо маса розчину 400г,а маса розчиненої речовини 160г


Ответы на вопрос

Отвечает Оленькова Анастасия.

Відповідь:

w(речовини)=40%

Пояснення:

Дано:  m(розчину)=400 г ; m(речовини)=160 г

I.  Запишемо рівняння реакції:  

Речовина + розчинник = розчин

II. Запишемо формули // Виконаємо обчислення :

w(E)=m(E)/m(розчину) · 100%

w(речовини)=160/400 · 100%=40%

*Поставте найкраще, будь ласка :)