Помогите пожалуйста! Укажить формулу амфотерного гідроксида: NaOH, Be(OH)2, Ca(OH)2 , Mg(OH)2.

Виберіть формулу нерозчинної солі: FeCl3, AgCl, Mg(NO3)2, CaCl2. Укажіть колір метилоранжа в кислому середовищі: синій, рожевий, червоний, жовтий. Укажіть формулу лугу: Fe(OH)2, Zn(OH)2, Ba(OH)2, Cu(OH)2. Які речовини називаються індикаторами? Наведіть приклад. Як класифікують основи? Наведіть приклад. Установіть відповідність між вихідними речовинами та типом реакції: 1.Mn(OH)2 = а) сполучення 2. ВаО + СО2 = б) заміщення 3. Al + CuSO4 = в) розкладу г) обміну Здійсніть перетворення за схемою: Ba → BaO → Ba(OH)2 → Ba(NO3)2 → BaCO3 Яка кількість речовини солі утвориться при взаємодії 9,8 г сульфатної кислоти з алюміній оксидом?

Ответы на вопрос

Отвечает Шамаев Ян.

Ответ:

1. Be(OH)2

2. AgCl

3. червоний

4. Ba(OH)2

5. вещество, которое позволяет определить среду другого вещества, например, фенолфталеин, лакмус, метиоранж

6. основания бывают растворимые (NaOH) и нерастворимые (Cu(OH)2)

7. 1.в)

2.а)

3.б)

8. 2Ba + O2 = 2BaO

BaO + H2O = Ba(OH)2

Ba(OH)2 + 2HNO3 = Ba(NO3)2 + 2H2O

Ba(NO3)2 + Na2CO3 = BaCO3 + 2NaNO3

9. 3H2SO4 + Al2O3 = 3H2O + Al2(SO4)3

n(H2SO4) = m/M = 9,8/98 = 0,1 моль

n(Al2(SO4)3) = n(H2SO4)/3 = 0,03

m(Al2(SO4)3) = n*M = 0,03 * 342 = 10,26 г