У воді масою 120г розчинили 30 Г солі. Масова частка солі в отриманому розчині?


Ответы на вопрос

Отвечает Соловьева Гульназ.

Ответ:

W(солі)=m(розчинника)/m(розчину)=30/120=0.25=25%

Объяснение: