Які маси солі та води потрібно взяти для приготуваня 800г розчину з масовою часткою солі 30%


Ответы на вопрос

Отвечает Нечаев Женя.

Ответ:

м(солі)= 240г ;м(води)= 560г

Объяснение:

1) Складаємо пропорцію

100%-  800г ( маса розчину )

30% - х ( маса солі )

х = 30*800/100 = 240 г ( маса солі)

2) Знаходимо масу води , для цього від маси розчину віднімемо масу солі

800г - 240 г= 560 г ( маса води )

Отвечает Jalgasbai Adilet.

Ответ:

800*0.3=240 240*1=240 грамм

Объяснение: